Seksiyonel Kapı: Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan-soğuktan, tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda,yapının şekline uygun yataklama seçenekleri sunar. Ayrıca fabrika kapısı olarakta bilinen seksiyonel kapılar dayanıklılığı,kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapıları: Konutlarda garaj kapısı en önemli kişisel yatırımlardan biri olan otomobilleri olumsuz iklim koşullarına ve hırsızlığa karşı koruyan modern, pratik ve estetik modelleri konutların yapysına uygun tasarımlarla sunulmaktadır.

Endüstriyel Kapı: Endüstriyel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan-soğuktan, tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda,yapının şekline uygun yataklama seçenekleri sunar. Ayrıca fabrika kapısı olarakta bilininen endüstriyel kapılar dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.

Endüstriyel Kapı:

 • Dekoratif seksiyonel paneller 
 • Düz veya Ahşap Kaplamalı 
 • Düz veya göbekli panel alternatifli 
 • Sizlerin beğenisi ve projesi doğrultusunda, üretilebilecek, tüm access geçiş sisteminin uygulanabildiği otomatik veya manuel uygulamalardır. 
 • Emniyet Fotoselli 
 • Yapıya uygun yataklama seçenekleri 
 • Galvanizli çelik ve poliüretan izolasyonlu paneller 
 • Darbelere ve rüzgara karşı kapının dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller 
 • Özel şifrelendirilmiş uzaktan kumanda 
 • Elektrik kesilmelerinde elle kolayca açılıp kapanabilme

Opsiyonları:

 • Dış güvenlik kilidi 
 • Şifreli buton 
 • Uzaktan kumandalı açma kapama 
 • Pencere
 • Endüstriyel Kapı

Yana kayar bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken ya da çıkarken sıcak, soğuk, yağmur ve kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar. 

– Otomatik kilitlemeli, kullanım ömrü boyunca sağlıklı çalışan, elektromekanik yana açılan ve ferforje bahçe kapısı motorudur.

Panjur Sistemleri

Panjurlar özellikle pencerelerde uygulanan ve perdeye alternatif olan aksesuarlardır. Değişik şekillerde ve renklerde üretilen panjurlar sadece pencerelerde değil günümüzde balkonlarda da uygulanmaktadır. Özellikle ofislerde ve iş yerlerinde tercih edilen panjurların kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Panjur sistemleri günümüzde değişik şekillerde olmaktadır. En fazla ilgi gören panjur sistemi ise elektrikli ve uzaktan kumandalı üretilenlerdir. Bu sistem ile birlikte zaman kaybı olmadan panjuru kolaylıkla açıp kapatmak mümkün olmaktadır. En büyük artılarından biri de otomatik olduğu için manuel panjurlara nazaran daha az yıpranmasıdır. Güneş ışınları ya da toz gibi etkenlerin yapıları az etkilemesi için üretilen panjurlar yapının ya da pencerenin rengine göre üretilmektedir.

Neden Alüminyum Panjur?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir. Alüminyum panjurlar ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı korunma için olduğu kadar hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon, parlak ışığa karşı koruma ve manzarada görüntüye kadar gerçek bir yapısal çözümdür.

Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar arttırılabilir.

Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde takriben tamamen ortadan kaldırılır.

Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar önler.

Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.
 En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Çünkü alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir.

Sıcak yaz günlerinde, serin odalar ve salonlar!

Özellikle güneşin olabildiğince etkili olduğu yaz günlerinde odalar salonlar durulmaz olur. Alüminyum panjur uygulanmış olan konutlarda panjurların kapalı yada yarı açık konuma getirerek istediğiniz ısı yalıtımını sağlamak, yakıcı güneşten etkilenmemek elinizdedir.

Yeni inşa edilen evlerde olduğu kadar, önceden yapılmış binalara da çok kolaylıkla panjur takılabilir.Pencerenin ön tarafında camın açıldığı yerin iç tarafına veya doğrudan dıştan cepheye de panjur takmak mümkündür. Renkleri kolayca solmayan, paslanma derdi olmayan, kiri tozu barındırmayan panjurlarınızı on yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ev sahibi olarak, panjur sistemlerinin kurulumunun bir çok kir ve çöp oluşturacağı şekilde endişelenmenize gerek yok. Kurulum için gereken çaba tahmin edildiğinden daha hızlı ve kolaydır.

Her Çeşit Mimari Tasarıma Uyum Sağlama

Her çeşit mimari tasarım ile uyum sağlayabilecek standartta ve mevcut renklerimizin dışında sipariş miktarına bağlı olarak dilediğiniz renkte istekleriniz de karşılanır. Panjurlarımız üstün niteliklerini kaybetmeksizin yıllarca pencere ve kapılarınızı korumaya devam eder.

Komforu Tamamlayan Estetik

Güneş ışığından, değişken dış ısı koşullarından, fırtınalardan, hırsızlardan, kötü niyetli insanların atabileceği cisimlerden korunmak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.